Wolf Agency

Tarkvaraarendus

Mobiilirakendused, süsteemide arendus, süsteemiintegratsioon, iseteeninduskeskkondade loomine

Pöörame üheskoos tehnilised väljakutsed sinu ettevõtte eduks

Kui seisad silmitsi tarkvaraarenduse tehniliste väljakutsetega, siis oled õiges kohas, sest Wolf Agency’s ei tagane me ka kõige suuremate tarkvaraarenduslike katsumuste ees. Oleme spetsialistid mobiilirakenduste, süsteemide, süsteemiintegratsioonide ja kasutajasõbralike iseteenindusplatvormide arendamises. Tänu laialdasele oskusteabele erinevates programmeerimiskeeltes, oleme võimelised pakkuma ka sinu ettevõttele kohandatud lahendusi. Need lahendused mitte ainult ei suurenda operatiivset efektiivsust, vaid parandavad ka kliendirahulolu, andes seeläbi sinu ettevõttele selge konkurentsieelise.

Tarkvaraarenduse teenused

Mobiilirakendused

Arendame nii iOS- kui Android-platvormidele funktsionaalseid ning mugava kasutajakogemusega rakendusi, mis aitavad teil toetada oma ärilisi eesmärke.

Süsteemide arendus

Vajad laosüsteeme, mis optimeeriksid laovarude haldust ja logistilisi protsesse? Logistikasüsteeme, mis suurendavad logistikaoperatsioonide tõhusust? Või hoopiski raamatupidamise ja finantsjuhtimise tarkvara, mis aitaks lihtsamini hallata ettevõtte finantse ning võimaldaks paremat otsustusprotsessi? Wolf Agency tarkvaraarendusmeeskond on sulle neis küsimustes abiks!

Süsteemiintegratsioon

Soovid parandada äriprotsesse ning suurendada tööefektiivsust, toetades seeläbi nii otseselt kui kaudselt ettevõtte ärilisi eesmärke? Wolf Agency meeskond on sulle abiks erinevate IT-süsteemide ja rakenduste ühtlustamise ja ühendamisega. Identifitseerime parimad viisid erinevate süsteemide ja platvormide integreerimiseks, tagades andmete ühtsuse, turvalisuse ja kättesaadavuse.

Iseteeninduskeskkondade loomine

Anname üheskoos võimaluse nii teie klientidele kui töötajatele hallata oma tegevusi, kontosid, teostada tellimusi, jälgida tellimuste staatust ning kõike muud, mis on just sinu idee puhul oluline. Keskkondade arendusel pöörame olulist rõhku nende kasutajasõbralikkusele ning toe kättesaadavusele, pakkudes kasutajatele meeldivat kasutajakogemust.

Lai oskustepagas

Viime sinu äri edasi, kasutades kõiki olulisi programmeerimiskeeli – JavaScript, TypeScript, CSS3 & HTML5, PHP, Python, C#, Kotlin, Swift.

Miks valida Wolf Agency?

Wolf Agency põhiväärtused

Selgus

Väärtustame vahetut ja otsekohest kommunikatsiooni. Seame selged eesmärgid ja ootused.

Kiirus

Oleme kiiresti kättesaadavad ning meie siseprotsessid on paigas – lihtsad asjad ei võta kaua aega.

Innovatsioon

Käime tehnoloogiliste muutustega kaasas. Rakendame valdkonna parimaid praktikaid.

Järgmised 4 sammu

1
Võta ühendust
Helista või kirjuta – põrgatame mõtteid!
2
Teeme pakkumise
Kaardistame projekti ja teeme personaalse hinnapakkumise.
3
Teostame projekti
Võtame kuulda Sinu soove, mille kombineerime parimate praktikatega.
4
Võida turgu
Ole konkurentidest ees ja võida turgu.