Wolf Agency

InvisibleMi / Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus

Veebileht / Iseteenindus / Raporteerimissüsteem
Veebihunt_InvisibleMi_arvutiversioon
Veebihunt_InvisibleMi_telefoniversioon
InvisibleMi_1
InvisibleMi_4
InvisibleMi_6
InvisibleMi_2
InvisibleMi_9
InvisibleMi_15
InvisibleMi_8
InvisibleMi_13
InvisibleMi_14
InvisibleMi_10
InvisibleMi_17
InvisibleMi_16
InvisibleMi_3
InvisibleMi_18
InvisibleMi_5

Ülevaade

Projekti peamine eesmärk oli luua kaasaegne veebileht, e-poe funktsionaalsus ning meditsiinilise testi tulemuste raporteerimissüsteem Tervisetehnoloogiate Arenduskeskusele nii Eestis kui välismaistel turgudel tegutsemiseks. Veebilehe eesmärk on müüa kliendile koduseid mikrobioomi teste ning seejärel hallata kogu edasist protsessi ning tulemuste raporteerimist.

Lõime veebilehele lisaks e-poe funktsionaalsusele, millega on võimalik mugavalt test tellida, selle eest maksta, kasutades kõikvõimalikke populaarsemaid makseviise ning tellida test endale otse koju, ka kasutajaliidese kliendi vaatest, milles on võimalik test registreerida ja hiljem tulemusi vaadata. Samuti arendasime kasutajaliidese ettevõtte vaatest, millega on võimalik testi tulemusi kliendile raporteerida ning kogu protsessi automatiseerida.

Kui test on füüsiliselt jõudnud kliendini, on võimalik kliendil unikaalse koodiga oma test süsteemi registreerida. Lõime veebilehele süsteemi, millega on võimalik tulemusi kliendini raporteerida: InvisibleMi meeskond saab mugavalt genereerida testi tulemuste põhjal kaasaegsed ja lihtsasti loetavad raportid ning sisestada ja saata need kliendile. Klient saab veebilehelt logida mugavalt platvormile ning seejärel testitulemusi lugeda. Veebilehele on arendatud ka teavitussüsteem, mis olulisematel sammudel nii klienti kui ettevõtet e-maili teel sündmustest teavitab.

Veebilehe arendamisel ning disainimisel pöörasime tähelepanu antud valdkonnas kehtivale headele tavadele, kliinilisusele, puhtusele ja konservatiivsusele, tagades seejuures kasutajasõbralikkuse.

Haldusteenuse raames hoiame ka edaspidiselt kõigel silma peal, tagame turvalisuse, teeme kliendi soovil veebilehel sisuga seotud muudatusi ning saadame ka igakuiselt korraliku raporti, mis igal kuul kajastab põnevat kodulehega seotud statistikat, selgitusi ning kommentaare.

Mõned veebilehel teostatud tööd:

– Veebilehe struktuur ja disain

– Veebilehe arendustööd TS (TypeScript) ja JS (JavaScript) programmeerimiskeelel

– E-poe funktsionaalsuse loomine

– Kasutajaliidese loomine tulemuste tagasiraporteerimiseks (automatiseeritud raportid)

– Andmebaaside ülesseadmine

– Kasutajaliidese loomine testi registreerimiseks ja tulemuste kuvamiseks

– Teavitussüsteemi ülesseadmine

– Veebilehe kohaldamine kõikide nutiseadmetega

– Igakuise raporti saatmine

Vaata veebilehte
Vaata veebilehte